Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
14/03/2020 - 19:10

Pani Franciszka, która pochodzi z Gródka, niedawno świętowała 100 urodziny!

Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Na początku życiowej drogi wydaje się to niemożliwe do osiągnięcia. A jednak! Kilka dni temu pani Franciszka, która pochodzi z Gródka nad Dunajcem, świętowała swoją piękną rocznicę.

Sto lat życia to czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości oraz przeżyć wspaniałe chwile szczęścia. Pani Franciszce dane było przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń, a tak piękny wiek szczególną wartością dla pokoleń.

Tak wzniosła i wyjątkowa chwila jaką jest 100 rocznica urodzin nie zdarza się często.
Dar, którego Pani doświadcza jest skarbnicą i drogocennym dziedzictwem dla naszych pokoleń a szczególną wartość stanowi dla Pani najbliższych osób.


Kierując się pragnieniem życia z godnością, oraz w całej pełni nie ma innej drogi,  jak uznanie drugiego człowieka i szukanie jego dobra. Każdy człowiek potrzebuje bowiem innych i wzbogaca się dzięki darom i charyzmatom wszystkich.


Ten niecodzienny Jubileusz to dla mnie moment, w którym chcę Pani  podziękować za wszelkie trudy i owoce minionych 100 lat, a przede wszystkim złożyć najserdeczniejsze gratulacje. Życzenia dobrego zdrowia, spokoju, uśmiechu i pogody ducha  w  klimacie wdzięczności, szacunku i życzliwości otoczenia na dalsze długie lata życia.

Takie życzenia otrzymała od wójta gminy Gródek nad Dunajcem pani Franciszka Popardowska, która 10 marca 2020 roku świętowała w gronie najbliższych setną rocznicę urodzin. 

W odwiedziny do wyjątkowej jubilatki wybrali się wójt gminy Józef Tobiasz, prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz przedstawiciele KRUS. Pani Franciszka została obdarowana kwiatami i upominkami. Delegaci wręczyli jubilatce listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów oraz od Wojewody Małopolskiego. Redakcja portalu i miesięcznika "Sądeczanin" również składa pani Franciszce najpiękniejsze życzenia!

k.kos@sadeczanin.info, fot. UG Gródek nad Dunajcem

Pani Franciszka z Gródka nad Dunajcem niedawno świętowała 100 urodziny!
Zdjęcia - UG Gródek nad Dunajcem


Dziękujemy za przesłanie błędu