Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
02/04/2023 - 09:30

Omal ich nie zabił i zniknął bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło w Łabowej

Roztrzaskane dwa auta, i dwoje rannych, którzy trafili do szpitala. Taki finał miało zderzenie w środku nocy dwóch samochodów w Łabowej. Kierowca, który spowodował wypadek zniknął bez śladu.

Zderzyli się w środku nocy

Do wypadku doszło  po jedenastej w nocy na bocznej drodze w kierunku Uhrynia.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Volvo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka BMW.  

- Kiedy nasz patrol dotarł na miejsce, okazało się, że  kierowca i pasażer BMW są ranni  - mówi oficer dyżurny sądeckiej komendy policji. Sprawcy wypadku na miejscu nie było.

czytaj też Dwa dramaty jednej nocy pod Nowym Sączem. Ratowali życie trzyletniego dziecka, potem rocznego malucha 

Czy kierowca volvo mógł być w szoku? Policjanci nie wykluczyli  takiego scenariusza i dlatego wezwali ekipę z psem tropiącym. Przeczesano okolice.  Kierowca mógł być ranny i mógł stracić przytomność.

- Poszukiwania nie przyniosły rezultatu – wyjaśnia dyżurny.

czytaj też Ten superprzekręt jest teraz na topie? Czyszczą bankowe konta, kradną dane i zaciągają kredyty

Kierowca i pasażer BMW trafili to szpitala. Kierowca Volvo jest nadal poszukiwany. Czy zniknął, bo jechał na podwójnym gazie albo narkotykowym dopingu?  Jeśli tak, będzie miał poważne kłopoty. ([email protected]) zdjęcie ilustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu