Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
01/10/2013 - 10:46

Olszanka: Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku traktorzysty

Wczoraj (30 września) w tragicznym wypadku w Olszance zginął 65 – letni traktorzysta. Ratownicy reanimowali mieszkańca tej miejscowości ponad godzinę. Życia mężczyzny nie udało się niestety uratować.
To już kolejny w ciągu ostatniego miesiąca wypadek traktorzysty, niestety tym razem śmiertelny.
- Około godziny 18 w Olszance, 65-letni mężczyzna kierujący traktorem, z nieustalonych jeszcze przyczyn wjechał do przydrożnego rowu melioracyjnego w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu – mówi sierż. szt. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Policjanci ustalają jak doszło do tego wypadku i jakie są jego przyczyny. Na miejscu przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy oraz policjanci ze Starego Sącza wraz z biegłym sądowym.
65-letni traktorzysta ponad godzinę był reanimowany.
- Zanim na miejsce zdarzenia dojechali strażacy reanimację mieszkańca Olszanki rozpoczęli świadkowie – powiedział naszemu portalowi bryg. Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu. – Później kontynuowali ją miejscowi strażacy OSP i załoga karetki pogotowia ratunkowego.
Niestety, mimo wysiłków ratowników życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon.
O zdarzeniu pisaliśmy – Czytaj: Śmiertelny wypadek w Olszance. Ciągnik przygniótł mężczyznę

(MIGA)
Fot. arch. KMP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)