Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
25/04/2017 - 12:25

- Oddałabym życie za to, żebyś wrócił – mama zaginionego Kamila Pierzchały szuka go na własną rękę

- Człowiek tylko czyta o takich sytuacjach i nawet nie wyobraża sobie, że sam mógłby się znaleźć w podobnej. Kamil, oddałabym życie za to, żebyś wrócił – mówi mama zaginionego 19-latka, Kamila Pierzchały.

O zaginięciu 19-latka z gminy Łącko pisaliśmy w publikacji Zaginął Kamil Pierzchała. Na plecach ma tatuaż z napisem: wiara gwarancją wygranej

Mama chłopaka też szuka syna na własną rękę. – Oddałabym życie za to żeby wrócił – mówi zrozpaczona kobieta, która zdecydowała się podać swoje numery telefonów i opublikować ze zdjęciem Kamila na Facebooku. – Ktoś mi mówił, że w Kadczy był w niedzielę pijany chłopak w szarej bluzie, takiej jak mojego syna i chciał kupić piwo. Dlatego zaczęłam szukać dalej od Jazowska już Nowym Sączu – tłumaczy.

Kamil pracuje w Anglii. Teraz przyjechał na kilka dni – tak się cieszył, że odwiedzi babcię. Dla bliskiej koleżanki, z którą nie są parą, ale się bardzo lubią, przywiózł w prezencie prawdziwą angielską herbatę. Ale już prezentu nie dał. Umówił się ze znajomymi, że pojadą na imprezę do klubu w Szczawnicy, klub nazywa się Czarda.

Zobacz też: Zaginął Kamil Pierzchała. Na plecach ma tatuaż z napisem: wiara gwarancją wygranej

Skoro Kamil pracuje w Anglii, to może ktoś pokusił się na jego pieniądze? – On miał przy sobie tylko 150 funtów, bo stamtąd przywiózł tylko 250,60 jest w torbie, resztę ma kolega. Kamil nie ma przy sobie nawet telefonu, mam go ja, bo zostawił go na siedzeniu w samochodzie kolegów. Nie ma też dokumentów – opowiada matka, która obawia się, że przez to będzie go trudniej znaleźć.

Zdesperowana kobieta skontaktowała się już ze wszystkimi byłymi dziewczynami Kamila, o żadnej nowej nie wie. – Kamil lubi się bawić, lubi imprezować – zaznacza licząc na to, że może ktoś go zobaczy w jakimś barze, restauracji czy klubie.

Widzieliście cokolwiek? Widzieliście kogoś podobnego do Kamila? Jego mama zgodziła się byśmy podali jej numer telefonu: 570 036 885. Matka śledzi też bacznie wszystkie komentarze, które pod zdjęciem z informacją o zaginięciu Kamila Pierzchały pokazują się na Facebooku.

Mama Kamila bardzo by tez chciała, żeby syn nabrał pewności, że jeśli wróci, jeśli się odezwie, to rodzina nie będzie mu robić żadnych wyrzutów, że nikt nie pociągnie go do odpowiedzialności. – Chcę żeby Kamil to wiedział, chcę żeby się nie bał. Żeby to przeczytał i wiedział, że wszyscy na niego czekamy - podkreśla kobieta.

Rysopis zaginionego:

Wzrost ok. 170-175 cm, waga ok. 75 kg, atletyczna budowa ciała, krótkie włosy koloru ciemny blond, okrągła twarz. Znaki szczególne: na plecach tatuaż z napisem „Wiara gwarancją wygranej”. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 997 lub (18) 4460777.

ES [email protected] Fot.: Facebook Dziękujemy za przesłanie błędu