Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
12/07/2018 - 17:50

Od poniedziałku zamknięte skrzyżowanie pod zamkiem. Wiemy, gdzie będą objazdy

W poniedziałek (16 lipca) zostanie zamknięte skrzyżowanie pod zamkiem w Nowym Sączu. Wiemy, jak zostaną wytyczone objazdy dla samochodów.

Po weekendzie zaczyna się przebudowa skrzyżowania pod zamkiem. Jest to element ogromnej inwestycji związanej z budową mostu heleńskiego. W miejsce skrzyżowania pod zamkiem zostanie wybudowane nowoczesne rondo.

Wiemy już, gdzie Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu wytyczy objazdy.

- Główny objazd będzie ulicami: Wincentego Witosa, Pieczkowskiego i Nowochruślicką – mówi Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. – Zamkniemy ulicę Tarnowską na wysokości skrzyżowania z ulicą Paderewskiego. Z ul. Tarnowskiej trzeba będzie skręcić w ulicę Paderewskiego. Natomiast ulice Piotra Skargi i Kazimierza Wielkiego będziemy zamykali na wysokości ulicy Bożniczej. Ktoś, kto będzie jechał od rynku w kierunku ul. Tarnowskiej będzie musiał, niestety zawrócić przy ul. Bożniczej. Z rynku można będzie wyjechać ulicami Dunajewskiego i Lwowską.   

Drogowcy spodziewają się oczywiście sporych utrudnień w pierwszych dniach po zamknięciu skrzyżowania. Ich nie da się, niestety uniknąć.

- Mam jednak nadzieję, że potem sytuacja się unormuje i kierowcy przyzwyczają do objazdów. Za utrudnienia przepraszamy – dodaje dyrektor Mirek.

[email protected], fot. IM 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach