Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
28/03/2020 - 19:50

Obiad trafił znów do personelu sądeckiego SOR oraz oddziału zakaźnego

Jesteście wspaniali! Dzięki wam od prawie dwóch tygodni przekazujemy treściwe obiady personelowi Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Nie zapominamy także o ratownikach medycznych z Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. W naszą akcję włączają się kolejne osoby, a także właściciele restauracji, pizzerii i innych punktów gastronomicznych. Dziękujemy!

Nasza akcja "Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu" z każdym dniem coraz bardziej się rozkręca. Do tej pory udało nam się uzbierać na zrzutce 8586 złotych. Z tych pieniędzy prawie od dwóch tygodni przekazujemy pyszne obiady pielęgniarkom, ratownikom medycznym, lekarzom i salowym z sądeckiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Kilka posiłków trafiło również do Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz też #pomagajzsądeczaninem Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu

Dzisiaj również zamówiliśmy 27 obiadów w sądeckiej restauracji „Cafe Kwadrans”, za które zapłaciliśmy 270 złotych. Punktualnie o godzinie 14, pyszne posiłki zostały dostarczone personelowi sądeckiego SOR oraz oddziału zakaźnego. Podobnie będzie również w niedzielę, a to wszystko dzięki Czytelnikom Sądeczanina, którzy jak zwykle okazali się niezawodni i odpowiedzieli na nasz apel. Dziękujemy!

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)