Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
14/05/2017 - 04:45

O włos od śmierci? Wypadek w Łososinie Dolnej. Droga do Brzeska zablokowana na kilka godzin [ZDJĘCIA]

Tym razem nie było śmiertelnych ofiar, ale na drodze z Nowego Sącza do Brzeska znowu doszło do niebezpiecznego wypadku. W nocy po godzinie trzeciej osobowe BMW zderzyło się z samochodem dostawczym. Cztery osoby trafiły do szpitala. Trasa do Brzeska była zablokowana przez kilka godzin.

W sobotę,niemal w tym samym miejscu w Łososinie Dolnej z powodu śliskiej nawierzchni w i nadmiernej szybkości  w rowie wylądował  na dachu samochód osobowy.  W nocy, po godzinie trzeciej nad ranem, fatalnie zakończyła się podróż kierowców i pasażerów  dostawczego fiata ducato i osobowego BMW.

Przeczytaj też Staranował ogrodzenie. Prawie wjechał ludziom w dom. Cud, że przeżył? [ZDJĘCIA]   

- Doszło do zderzenia aut - relacjonuje  oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowy Sączu - na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy z OSP w Łososinie Dolnej. - Jeden z samochodów dachował.  Trzeba było wyciągać  go z rowu.

Jak informuje sądecka policja  trzy osoby  trafiły do szpitala. Dwie zostały  przewiezione do Nowego  Sącza, jedna do Brzeska.

Przeczytaj też Zagapił się? Uderzył w matkę z dwójką dzieci  

- Przyczyna wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość - mówi oficer dyżurny sądeckiej policji.  

Droga była zablokowana ponad cztery godziny.Samochody osobowe były kierowane objazdami przez Michalczową.  Ciężarówki musiały czekać. Przez kolejne dwie godziny ruch odbywał się wahadłowo.

Przeczytaj też Sądeczanie chcą sądeczanki

(ami) fot.PSP Nowy Sącz

Znowu wypadek na DK-75
W Łososinie Dolnej zderzyły osobowe BMW i dostawczy Fiat ducato. Droga była zablokowana przez kilka godzin


Dziękujemy za przesłanie błędu