Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 sierpnia. Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
22/01/2019 - 18:05

Nowy Sącz: żona dyrektora z ratusza już pracuje w miejskiej spółce

Trwa ruch kadrowy w sądeckim ratuszu i spółkach miejskich. Jedni odchodzą, przychodzą inni, na rzecz miasta pracują już małżeństwa.

Zmiany personalne nastąpiły m.in. w sekretariacie nowego prezydenta miasta, niektórych wydziałach, w których trzeba było obsadzić stanowiska dyrektorskie. Mamy nowych dwóch wiceprezydentów.

Ruch kadrowy jest też w miejskich spółkach. W niektórych spółkach zostały już zmienione składy rad nadzorczych oraz prezesi. Na ich miejsce przyszli nowi ludzie. Jak się okazuje przyjmowani są też i inni pracownicy

Portal "Sadeczanin.info"  dowiedział się nieoficjalnie, że niedawno w jednej ze spółek miejskich została zatrudniona żona Marcina Poręby, nowego dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Urzędu Miasta w Nowym Sączu. Wczoraj skierowaliśmy w tej sprawie pisemne zapytanie do biura prasowego Urzędu Miasta w Nowym Sączu z prośbą o potwierdzenie, bądź zdementowanie naszej  informacji.

Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź. Jest bardzo krótka.

- Informuję, że żona dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury dr Marcina Poręby została zatrudniona na wakujące stanowisko w Spółce Nova z dniem 16 stycznia 2019 roku - pisze Monika Zagórowska z biura prasowego Urzędu Miasta w Nowym Sączu.

[email protected], fot. IM.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"