sadeczanin.info

Nowy Sącz żegna śp. Krzysztofa Pawłowskiego, twórcę WSB-NLU, wielkiego wizjonera, człowieka ponadczasowego
Nieprzebrane tłumy żegnały dzisiaj w kościele pw. św. Ducha oraz na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich w Nowym Sączu śp. Krzysztofa Pawłowskiego, twórcę i pierwszego rektora WSB – NLU, założyciela i rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Tarnowie, Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza, Senatora, wspaniałego, człowieka o wielkim sercu. Śp. Krzysztof Pawłowski spoczął w kwaterze zasłużonych mieszkańców na cmentarzu komunalnym przy ul. Śniadeckich w Nowym Sączu.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone