Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
27/08/2012 - 22:03

Nowy Sącz: Zamkną ul. Krętą. Otwarty most 700-lecia

Kierowcy poruszający się po mieście muszą uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj (29 sierpnia) na kilka godzin wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Krętej. Jest też dobra wiadomość. Wczoraj przywrócony został ruch na moście 700-lecia.
Dzisiaj o godz. 18 rozpoczną się prace związane z wykonywaniem warstwy ścieralnej na odcinku ul. Nawojowskiej. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg do godz. 6 następnego dnia (30 sierpnia) nieprzejezdny całkowicie będzie kawałek ulicy, od ul. Krętej do skrzyżowania z Al. Piłsudskiego. Wytyczony został objazd ul. Bora Komorowskiego – ul. Prusa do Al. Piłsudskiego (patrz: mapka).
Kierowcy mogą jednak odetchnąć z ulgą. Wczoraj otwarty został most 700-lecia przy wyremontowanym rondzie Solidarności. Przez ostatnich kilka dni był on nieprzejezdny. Kierowcy musieli więc szukać alternatywnych rozwiązań, często wybierając ul. Nadbrzeżną i wyjazd na ul. Krańcową. Tworzyły się przez to gigantyczne korki. By usprawnić ruch, wczoraj na korkującym się skrzyżowaniu pojawiły się osoby, kierujące pojazdy.
Remont ronda Solidarności i jego okolic według planu powinien zakończyć się 4 września, jednak z wcześniejszych deklaracji MZD, prace mają zostać ukończone przed rozpoczęciem roku szkolnego, który w tym roku wypada 3 września.

(ALF)
Fot. (MG)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)