Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
18/11/2023 - 19:15

Nowy Sącz z przyszłości! Czy właśnie tak będzie kiedyś wyglądało nasze miasto? [ZDJĘCIA]

Jak w przyszłości będzie wyglądał Nowy Sącz? To pytanie zadaje sobie zapewne wielu mieszkańców. Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja. Wygenerowaliśmy obrazy znanych miejsc z naszego miasta. Trzeba przyznać, że niektóre robią ogromne wrażenie. A może kiedyś rzeczywiście będą się prezentowały w taki właśnie sposób?

Szpital

Budynek przy ulicy Młyńskiej na stałe wpisał się w krajobraz Nowego Sącza. Sztuczna inteligencja uważa, że w przyszłości pojawi się w nim m.in. przeszklone wejście. Futurystycznie wygląda również sama flota karetek. W tle widzimy kilka wieżowców. Tego typu remont z pewnością byłby bardzo kosztowny.

Kolejny budynek na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu