Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 14 listopada. Imieniny: Emila, Laury, Rogera
20/08/2019 - 11:40

Nowy Sącz: Uwaga castingi. Zagraj w produkcji Maćka Bochniaka „Magnezja"

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu, które już wielokrotnie zmieniło się w plan zdjęciowy teraz będzie miejscem jednego z castingów do najnowszego filmu Maćka Bochniaka ,,Magnezja''. Pod koniec lipca w Nowej Suchej niedaleko Siedlec ruszyły zdjęcia do tej produkcji.

„Magnezja” to film w reżyserii Macieja Bochniaka. Jest to osadzony w XX-leciu międzywojennym gangsterski kryminał w poetyce westernu i ze sporą dawką czarnego humoru. W zaskakujących aktorskich metamorfozach występują: Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Małgorzata Gorol, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska, Bartosz Bielenia, Piotr Głowacki, Joachim Lamża, Helena Norowicz, rosyjski aktor Andriej Bagirow i wielu innych.

W piątek (23 sierpnia) w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu oraz w środę (28 sierpnia) w Teatrze Nowym w Nowym Sączu zostaną przeprowadzone castingi do tej produkcji.

Organizuje je STUDIO ABM KRAKÓW.

Producenci szukają statystów i epizodystów (około 300 osób na plan). Poszukiwani są głównie mężczyźni, 30+ , typ „bandziora” – zarost, broda mile widziane!, kobiety 30+ i dzieci oraz młodzież 14-18 lat.

Terminy castingów

23.08.2019 GODZ 10-16 MIASTECZKO GALICYJSKIE

Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz

28.08.2019 godz. 11-17 TEATR NOWY SĄCZ

Jagiellońska 36, 33-300 Nowy Sącz

Jeśli nie możesz pojawić się na castingu osobiście to jego organizatorzy proszą o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] i wypełnienie formularza

Zdjęcia będą się odbywać w Nowym Sączu w dniach 5 i 6 września. Stawka za dzień zdjęciowy: 140 zł brutto

Opr. IM, Materiał prasowy – „Magnezja" - kadr z filmu (fot. Anna Wloch).

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu