Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
22/04/2019 - 17:35

Nowy Sącz: ulica Krakowska zamknięta dla ruchu. Dlaczego?

Ulica Krakowska w Nowym Sączu jest remontowana od początku kwietnia. Równolegle prace zaczęły się też na ul. Bulwar Narwiku.


Na obu ulicach, stanowiących dojazd do mostu helleńskiego, wylewana  jest nowa nawierzchnia. Już wtedy, kiedy zaczynały się prace, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu Adam Konicki mówił, że będą prowadzone etapami i, że w przypadku ulicy Krakowskiej, w pewnym momencie, zostanie ona zamknięta na pewien czas dla ruchu.

Czytaj także: Nowy Sącz: Co tu będzie? Coś, co lubią rowerzyści [ZDJĘCIA]

I właśnie nadszedł ten czas.

W związku z prowadzonym remontem od 23 do 27 i od 29 do 30 kwietnia ulica Krakowska zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Marcinkowicką do przejazdu kolejowego.

Natomiast odcinek ulicy od przejazdu kolejowego do ul. Dunajcowej (wraz z rondem) zamknięty będzie 24 kwietnia. W tym dniu będzie tam kładziona ostatnia warstwa asfaltowej nawierzchni. W miarę możliwości zapewniony zostanie dojazd do posesji mieszkańcom.

Prace związane z remontem posuwają się również do przodu na ul. Bulwar Narwiku. Na części ulicy (na obu pasach) położono nawierzchnię.

Remont obu ulic ma zakończyć się do końca tego miesiąca.

[email protected], fot. IM.

Remont u. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu
Remont u. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu