Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
27/11/2019 - 12:35

Nowy Sącz: trzeba brać urlop, żeby coś załatwić w Urzędzie Miasta

Oj grzmiał w słuchawkę nasz Czytelnik, który narzeka na to, w jakich godzinach funkcjonuje Urząd Miasta w Nowym Sączu. – Trzeba brać urlop, żeby coś tu załatwić – złościł się mężczyzna. Wiceprezydent bije się w pierś i już zaczyna działać.

- Wszystkie wydziały Urzędu Miasta w Nowym Sączu są otwarte do godziny 15.30. Człowiek, który kończy pracę o 15., żeby załatwić cokolwiek na przykład w Wydziale Komunikacji musi brać urlop. Przecież ci urzędnicy są dla nas, to nam, mieszkańcom mają służyć – komentował nas Czytelnik, który bacznie śledząc informacje na naszym portalu przeczytał, że wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców władze Rytra, Kamionki Wielkiej i Podegrodzia już wprowadziły wydłużony czas prac w jeden dzień roboczy. W Podegrodziu w poniedziałki urząd otwarty jest do godziny 16., w Rytrze urzędnicy pracują tego dnia do 16.30. a w Kamionce Wielkiej jeszcze dłużej, bo do 17.

Zobacz też: Kamionka Wielka: w końcu zdążysz do urzędu gminy po pracy

- Bardzo słuszna uwaga, szkoda, że sam na to nie wpadłem – mówi krótko i po żołniersku wiceprezydent Artur Bochenek i z miejsca deklaruje, że jeszcze dziś porozmawia na ten temat z sekretarzem miasta Piotrem Lachowiczem. – Sprawdzimy jakie są możliwości ze szczególnym uwzględnieniem tych wydziałów, które przyjmują i obsługują interesantów. Będzie to też na pewno Wydział Komunikacji – dodaje wiceprezydent, który nie ukrywa, że właśnie tu zazwyczaj są największe kolejki.

Sprawę będziemy śledzić na bieżąco i natychmiast poinformujemy mieszkańców Nowego Sącza, jeśli tylko zmiany rzeczywiście zostaną wprowadzone.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: Iga MichalecDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)