Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
23/06/2019 - 11:35

Nowy Sącz: szanowni biesiadnicy! Wypoczywajcie, ale nie zostawiajcie śmieci

Wakacje rozpoczęły się kilka dni temu. Sądeczanie, zwłaszcza w upalne dni lubią wypoczywać między innymi nad brzegami rzek. Niekoniecznie będzie to jednak przyjemne, gdy w sąsiedztwie leżą śmieci.

Nasi czytelnicy systematycznie nadsyłają do naszej redakcji zdjęcia kolejnych dzikich wysypisk śmieci. Tym razem taką "sympatyczną" fotkę otrzymaliśmy z Zawady.

A oto komentarz naszego czytelnika.

"Proszę zobaczyć, jak się bawi sądecka młodzież nad Kamienicą w Zawadzie - pisze nasz czytelnik. - Słów brak! Gdzie jest wychowanie w szkole i w domu? Gdzie są służby miejskie, by to posprzątać? - pyta sarkastycznie.

Wszyscy jesteśmy zgodni, że chcemy mieszkać w czystym mieście. Jak ma się do tego kolejna sterta śmieci nad Kamienicą i to w miejscu, gdzie większość z nas chciałaby widzieć w przyszłości wygodne i nowoczesne miejsce do wypoczynku?

Czy naprawdę tak trudno panie, albo panowie biesiadujący nad Kamienicą w Zawadzie zabrać ze sobą reklamówkę i pozbierać do niej opakowania po piwie, plastikowe butelki i inne opakowania, czy pojemniki po keczupie, a potem wyrzucić do kosza na śmieci?

[email protected], fot. czytelnik.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)