Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
23/01/2023 - 11:05

Nowy Sącz. Prognoza pogody na tydzień 23-30 stycznia 2023 roku

Ci, którzy mają teraz zimowe ferie, z niepokojem wyczekują prognozy pogody na nowy tydzień. Czy śnieg, który tak obficie padał pod koniec tygodnia utrzyma się dłużej czy też szybko zacznie topnieć. - Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą - podają synoptycy. Czy to znaczy, że zima znowu będzie w odwrocie? Nowy Sącz. Prognoza pogody na tydzień

Nowy tydzień na Sądecczyźnie zaczął się od paskudnej mżawki. Oscylująca wokół zera temperatura sprawia, że na drogach jest niebezpiecznie.  Jaką pogodę przyniosą nam kolejne dni?

Do czwartku Polska będzie w zasięgu klina wyżu znad Rosji, od piątku dostanie się w zasięg kolejnego wyżu, tym razem znad Atlantyku. Pozostaniemy w dość ciepłym powietrzu polarnym morskim z pochmurną pogodą – prognozują synoptycy IMGW.

czytaj też Cała prawda o dziadkach za kierownicą. Stanowią zagrożenie czy jeżdżą bezpiecznie  

We wtorek nadal pochmurno. W naszym regionie znowu możemy się spodziewać opadów marznącej mżawki i deszczu ze śniegiem.  Będzie mglisto. Na termometrach zobaczymy od jednego do czterech stopni. Wiatr słaby, przeważnie północny i północno-wschodni.

czytaj też  Do sklepów trafił zatruty przysmak. Jeśli to kupiliście, nie jedzcie tego!  

W środę nadal sporo chmur, temperatura utrzyma się na takim samym poziomie, ale przyjdą rozpogodzenia.

W czwartek znowu wyjrzy słońce. Temperatura maksymalna od jednego do trzech stopni, tylko na Podhalu  będzie minus dwa. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich, na północy kraju południowy i południowo-zachodni.

czytaj też Najsmutniejsza ulica w mieście? Nazywa się... Poniedziałkowy Dół. Poważnie!

W piątek ponownie sporo chmur i miejscami pojawią się lekkie opady śniegu. Białym puchem posypie też w weekend. ([email protected]) fot. jm

Dziękujemy za przesłanie błędu