Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
20/03/2023 - 10:25

Nowy Sącz: prognoza na tydzień. To będzie pogodowe szaleństwo!

Aż żal było nie skorzystać z pięknej pogody, jaką zaserwował nam na Sądecczyźnie miniony weekend! Cudowne słońce i wysokie temperatury zwiastowały nadchodzącą wiosnę. Czy taka aura utrzyma się w kolejnym tygodniu?

Pogoda w przedostatnim tygodniu marca pokaże nam przyjemne oblicze wiosny. Możemy liczyć na jeszcze wyższe temperatury niż w sobotę i niedzielę, choć słoneczna pogoda będzie przeplatała się z  deszczem.

Poniedziałek, 20 marca, minie nam pod znakiem zachmurzenia. Na termometrach zobaczymy nawet 16 stopni Celsjusza. W nocy temperatura spadnie do 2 kresek na plusie.

Według synoptyków, we wtorek nad Sądecczyzną zawisną deszczowe chmury. Pierwszy dzień wiosny, 21 marca, będzie chłodniejszy – termometry wskażą 9 stopni Celsjusza. Czeka nas cieplejsza noc, z 8 stopniami na plusie.

W środę, 22 marca, zaskoczy nas więcej słońca, które będzie wyglądało zza chmur. Na termometrach w ciągu dnia w Nowym Sączu zobaczymy 16 stopni Celsjusza. W nocy temperatura spadnie do zera.

Czwartek, 23 marca, będzie najcieplejszym dniem w tym tygodniu, który przyniesie nam rekordowe temperatury. Temperatura podskoczy aż do 20 stopni Celsjusza. Synoptycy wskazują, że tego dnia nad Nowym Sączem będzie zachmurzenie umiarkowane.

Równie ciepło ma być w piątek, 24 marca. Termometry pokażą 18 stopni na plusie. Powinniśmy spodziewać się deszczu i wiatru. W nocy temperatura spadnie do 9 kresek.

Co przyniesie nam weekend? Niestety, prognozy wskazują, że weekend minie nam pod znakiem kropli deszczu. Szczegółową prognozę pogody na najbliższy weekend znajdziecie na portalu „Sądeczanin.info” już w piątek. ([email protected], fot. SKS)

Dziękujemy za przesłanie błędu