Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
02/08/2023 - 16:00

Nowy Sącz, Poniatowskiego: znów musimy te dziury wskazywać drogowcom palcem?

Przy liczbie naszych interwencji wobec uszkodzeń ulicy Poniatowskiego w Nowym Sączu, moglibyśmy śmiało już mówić o telenoweli. Dziś znów tu jesteśmy i pytamy, czy to naprawdę my, dziennikarze, musimy te dziury wskazywać drogowcom palcem?

Nowy Sącz/Poniatowskiego: i znów musimy te dziury wskazywać drogowcom palcem?

Nie ma sezonu by mieszkańcy osiedla Wojska Polskiego, pacjenci jednej z największych przychodni w Nowym Sączu, kierowcy, a w tym wypadku lekarz, nie prosili nas o interwencję w sprawie łatania kolejnych, zazwyczaj bardzo dużych ubytków w nawierzchni ulicy Poniatowskiego. 

Nowy Sącz: dziś kierowców czekają utrudnienia na ulicy Tarnowskiej

Tak jest i tym razem. Zresztą popatrzcie na zdjęcia, mówią same za siebie. Powoli odnosimy wrażenie, że tu już nie mamy do czynienia z ulicą tylko ze zbiorem kolejnych łat w asfalcie. Świadomość, że ulic wymagających gruntownej modernizacji w naszym mieście – mimo kolejnych remontów – jest ciągle bardzo dużo niczego nie upraszcza.

Nowy Sącz/Poniatowskiego: i znów musimy te dziury wskazywać drogowcom palcem?

Ale zgadzamy się jednocześnie z mieszkańcami, że ulica Poniatowskiego to jedna z najważniejszych ulic na terenie osiedla Wojska Polskiego i chyba należy jej się coś więcej niż kolejne wizyty ekip łatających dziury.

Zanim poznamy odpowiedź na to pytanie, apelujemy – drogowcy, dziury czekają! ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu