Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
22/11/2023 - 18:10

Nowy Sącz: po 60 minutach mogą Ci odholować auto! Patrz, jak parkujesz przy tej Biedronce!

Sam fakt, że i przy Biedronce położonej przy 1 Brygady na osiedlu Wojska Polskiego zamontowany został parkometr, tak, jak przy wielu innych sklepach tej sieci, nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem. Jednak nas Czytelnik chciał ostrzec innych przed małą niespodzianką.

Przed wejściem do owej Biedronki jest jasna informacja – 90 minut parkowania jest za darmo, kolejne 60 minut kosztuje 2 zł a potem za każdą rozpoczętą godzinę trzeba płacić już 4 zł. Za brak biletu z parkometru zapłacimy 150 zł albo 90 zł, jeśli opłatę wniesiemy w ciągu tygodnia. 

Nowy Sącz: chcą do reszty sparaliżować Wólki i zakorkować miasto? Te przetargi dobrze nie wróżą

Jasne? Jasne. – Tyle, że ja byłem przekonany, że te reguły dotyczą tylko miejsc parkingowych od ulicy. Osobiście zazwyczaj parkuję z tyłu, za Biedronką. A tu raptem podchodzi do mnie pan, chyba też klient, i grzecznie wyjaśnia, że tu też muszę mieć bilet. Dopiero, jak pokazał mi tabliczkę, to do mnie dotarło, że ta część jest biletowana. Jeszcze się okazało, że na tyłach można parkować darmo tylko godzinę a potem mogą nam odholować samochód! Ja trafiłem na życzliwą osobę, ktoś inny może trafić na inkasenta. Uważajcie, bo wiem, że z tej strony parkuje wielu mieszkańców z bloków obok – ostrzega nasz Czytelnik. ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu