Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
02/06/2023 - 09:15

Nowy Sącz: Korzystasz z miejskich autobusów nr 1,2,3,26,35,37 to zobacz zmiany w objazdach

Początek czerwca to kumulacja prac drogowych związanych z przebudową Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. Na odcinku od wiaduktu do ulicy Nawojowskiej wykonawca kładzie warstwę ścieralną, W związku z tym są tam utrudnienia w ruchu dla kierowców, ale też z utrudnieniami muszą się pogodzić pasażerowie autobusów MPK. Dzisiaj (2 czerwca) od rana kursują one objazdami. Chodzi o linie autobusowe nr 1,2,3,26, 35 i 37.

Prace drogowe w pierwszych dniach czerwca na Al. Piłsudskiego skumulowały się. Mają potrwać do soboty (3 czerwca).

Czytaj także: Zapadły decyzje w sprawie Sandecji. Wiemy, kto pokieruje klubem w drugiej lidze [WIDEO]

W piątek (2 czerwca) drogowcy kładą warstwę ścieralną na lewym pasie jezdni na odcinku od wiaduktu do ul. Nawojowskiej. Wyłączona zostanie możliwość zarówno zjazdu z Al. Piłsudskiego na odcinek ul. Nawojowskiej od ronda w kierunku Nawojowej, jak i możliwość wjazdu z ul. Nawojowskiej od strony Nawojowej na rondo z Al. Piłsudskiego.

W związku z trwającymi pracami wystąpią dzisiaj (2 czerwca) ograniczenia w przejezdności przez nowe ronda na Al. Piłsudskiego.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadziło zmiany w objazdach dla linii 1,2,3,26, 35 i 37. MPK informuje, że mogą występować zmiany godzin planowanych objazdów.

Czytaj także: Prezydium Rady Miasta bez przedstawiciela klubu PiS. Sprawa wraca

Warto więc z tymi zmianami zapoznać się:

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu