Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
13/10/2018 - 17:30

Nowy Sącz: dzisiaj nie przejedziesz niektórymi ulicami w centrum miasta

Jeszcze raz przypominamy, że w niedzielę (14 października), w związku z uroczystościami pogrzebowymi szczątków gen. Bronisława Pierackiego, część ulic w centrum Nowego Sącza zostanie na czas przemarszu konduktu pogrzebowego na Stary Cmentarz wyłączona z ruchu. Warto nie zapuszczać się samochodami do centrum miasta w godzinach wczesnopopołudniowych.

Jakie ulice będą wyłączone z ruchu

Od godziny 13 do godziny 14 zostaną wyłączone z ruchu ulice: Wyszyńskiego, Rynek, Jagiellońska, Mickiewicza, Aleje Wolności do ulicy Morawskiego.
Od godziny 14 do godziny 15 zostaną wyłączone z ruchu Aleje Wolności na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Morawskiego.

W związku z powyższym będą prowadzone objazdy główne: 

od godziny 13 do 14

- z Rynku przez ulice: Wąsowiczów, Kościuszki, Żeglarską, Mickiewicza do ulicy Jagiellońskiej z możliwością skrętu w ulicę Jagiellońską.
 

- z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku
 

od godziny 14 - 15

- z Rynku możliwy będzie skręt z Alei Wolności w ulicę Staszica

- z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku.

Dodatkowo wyłączone z ruchu będą parkingi w ciągu ulicy Wyszyńskiego oraz parking na Alejach Wolności przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury.

Opr. IM, źródło: UM w Nowym Sączu, Fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)