Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
07/07/2021 - 11:55

Nowy Sącz: duże wykopy przy ulicy Bora-Komorowskiego. Co tam budują?

Przy ulicy Bora-Komorowskiego w Nowym Sączu trwają prace budowlane. Na wydzielonym terenie można zaobserwować duże wykopy. Co tam powstanie? Jak się dowiedzieliśmy, przedszkole wraz z budynkami mieszkalnymi.

W Nowym Sączu powstaje w ostatnim czasie wiele inwestycje. Niektóre, jak np. nowy stadion Sandecji, są finansowane przez miasto, inne przez prywatnych przedsiębiorców. Kolejny nowy budynek, pojawi się przy ulicy Bora Komorowskiego. Co tam powstanie?

Jak się dowiedzieliśmy, będzie to budynek mieszkalno-usługowy. Na dole ma się znajdować przedszkole, natomiast na piętrze mieszkania. Roboty rozpoczęły się na początku czerwca i będą trwały wiele miesięcy.

Na koniec września ma być już gotowy stan surowy, natomiast przez okres jesienno-zimowy prowadzone będą prace wykończeniowe. Całkowite zakończenie prac, co możemy przeczytać na tablicy informacyjnej, planowane jest na koniec 2025 roku.

Przy tej samej ulicy, po drugiej stronie budowanego przedszkola, znajduje się Szkoła Podstawowa nr 16. ([email protected], fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu