Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
25/05/2018 - 13:45

Nowy Sącz: Czy widzicie na tym znaku jeszcze jakiś błąd?

- Tarowska na Tarnowską drogowcy migiem poprawili, ale na tej tablicy dalej jest błąd, który kierowców… wprowadza w błąd - alarmuje mieszkaniec Nowego Sącza Jan Puchała. O co chodzi?

W publikacji Jaka to w końcu ulica? Migiem poprawili błąd opisaliśmy wskazany przez Czytelników błąd na znaku drogowym ustawionym w ramach oznakowania zastępczego na czas budowy nowej przeprawy na Dunajcu. Drogowcy błąd poprawili od ręki. Okazuje się jednak, że znak nadal budzi zastrzeżenia.

- Na tablicy widnieje zjazd na drogę krajową numer 28, w kierunku na Przemyśl. Pod nim jest napis ul. Bulwar Narwiku, co dwa razy wydłuża trasę - alarmuje mieszkaniec Nowego Sącza Jan Puchała. -  Powinien być napis ulica Witosa – twierdzi mężczyzna.

Zobacz też: Chełmiec: radni jednogłośnie za wspólną komunikacją z Nowym Sączem

Co na to drogowcy? Tłumaczą, że ta akurat część oznakowania wykonana jest prawidłowo. Znak ten przewiduje już zamknięcie skrzyżowania pod zamkiem.

Przypomnijmy. Most heleński wyłączono z ruchu 7 maja, ale nadal są przejezdne skrzyżowania po jego obu stronach: Bulwar Narwiku, Legionów, Tarnowska, Piotra Skargi oraz Krakowska, Dunajcowa, Starowiejska.

Ten stan rzeczy potrwa do początku lipca. Po czym skrzyżowania zostaną zamknięte na czas budowy dwóch nowych rond. Ten etap prac ma zostać zakończony do końca wakacji.

Intencją drogowców było odpowiednio wcześnie przygotować kierowców do tego najtrudniejszego okresu inwestycji.

ES [email protected] Fot.: Czytelnik
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu