Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
19/07/2023 - 08:55

Nowy Sącz: biorą się za remont Witosa i znów zamykają Nawojowską. Zobaczcie daty i szczegóły utrudnień

Już jutro zaczną się kolejne utrudnienia na drogach w Nowym Sączu. Drogowcy zapowiadają się z nimi na ulicy Witosa i na remontowanej już Nawojowskiej. Zobaczcie szczegóły.

Zacznijmy od ulicy Witosa. Tu utrudnienia zaczną się już w najbliższy czwartek (20 lipca) od godziny 8.  Drogowcy działać będą na odcinku około 300 m powyżej siedziby Komendy Miejskiej Straży Pożarnej. Na czas robót utrzymany zostanie dwukierunkowy przejazd jezdnią – zostaną jedynie zawężone pasy ruchu. Ruch pieszo-rowerowy będzie początkowo utrzymany bez zmian, ale już w trakcie kolejnych etapów robót piesi i rowerzyści będą musieli korzystać z wydzielonego pasa na jezdni. 

Nowy Sącz: leje się asfalt na Nawojowskiej. Zobaczcie postęp prac

Również od czwartku ruszą roboty związane z układaniem ostatniej warstwy, warstwy ścieralnej nowej nawierzchni głównego Nawojowskiej. Drogowcy tym samym całkowicie zamkną dla ruchu część zamknięciu ul. Nawojowskiej i skrzyżowania według poniższego harmonogramu:
- 20 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od ronda Al. Piłsudskiego do wjazdu do firmy NOVITUS. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Zubrzyckiego, Grunwaldzką, Starodworską i Graniczną.


- 21 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od wjazdu do firmy NOVITUS do skrzyżowania z ulicami Kolejowa- Łukasińskiego. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Łącznik, Żeligowskiego, Chłopickiego, 29 Listopada, Traugutta, Chodkiewicza, Borelowskiego, Szczepanowskiego (bez skrzyżowania ulic Kolejowa- Łukasińskiego)


- 24-25 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od skrzyżowania z ulicami Kolejowa- Łukasińskiego- łącznie ze skrzyżowaniem do skrzyżowania z ulicami Limanowskiego- Królowej Jadwigi (bez skrzyżowania).

Bardzo istotne – w trakcie wspomnianych wyżej prac nie będzie też dojazdu do posesji zlokalizowanych w ich obrębie.

Na tym jednak nie koniec, bo od 26 lipca do 9 sierpnia czekają Was lokalne utrudnienia w ruchu na zjazdach, zatokach autobusowych i skrzyżowaniach. Objazdy obowiązywać będę takie same jak dla ciągu głównego ul. Nawojowskiej.  ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info /MZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu