sadeczanin.info

No i stało się! Park kolejowy w Nowym Sączu ma już nowego właściciela. Został sprzedany
Park kolejowy przy ul. Kolejowej w Nowym Sączu został sprzedany. Dzisiaj przetarg ogłoszony przez Polskie Koleje Państwowe został rozstrzygnięty. Jednak cała procedura przetargowa nie została jeszcze zamknięta. Działkę, na której znajduje się park o powierzchni 3279 m kw. oferent nabył ostatecznie za 323 tysiące złotych.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone