Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
06/02/2019 - 21:25

Nikoś walczy o życie. Chłopiec potrzebuje naszej pomocy

Nikoś z dnia na dzień zachorował na nierozpoznaną chorobę. Obecnie znajduje się w szpitalu w Dublinie. Jego stan jest bardzo ciężki. Lekarze walczą o jego życie. Niestety leczenie jest bardzo drogie. Pomóżmy chłopcu pokonać chorobę. Liczy się każdy grosz.

Aneta i Wojciech to szczęśliwe małżeństwo z Nowego Sącza, które na co dzień mieszka w Irlandii razem z dwoma synami. Polskę opuścili kilka lat temu. Wyjechali za granicę w poszukiwaniu lepszej pracy, choć od początku mieli zamiar wrócić na Sądecczyznę.

Niestety ich szczęśliwe życie nagle legło w gruzach. Z dnia na dzień młodszy syn Nikoś zachorował. Pojawiła się gorączka, następnie paraliż i dziecko w ciężkim stanie wylądowało w szpitalu w Dublinie. Lekarze walczą o jego życie, choć wciąż nie wiedzą, co tak naprawdę zaatakowało małego chłopca.

Niestety mózg Nikosia jest uszkodzony. 2-latek został sparaliżowany. Lekarze robią kolejne badania i podają chłopcu kolejne porcje leków przeciwbólowych. Przyjaciele małżeństwa chcieli pomóc w leczeniu chłopca, które jest bardzo kosztowne, dlatego zorganizowali zbiórkę internetową.

Liczy się każdy grosz. Każdy, kto tylko chce pomóc w leczeniu chłopca, może wpłacić pieniądze na specjalnie założone konto. Już nie raz pokazaliście, że można na was liczyć. Pomóżmy Nikosiowi wygrać życie. Organizatorem zbiórki jest MIchał Chrzuszcz.

RG [email protected] Fot. gofundmeDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)