Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
05/09/2021 - 05:25

Niespodziewana tragedia. Nie żyje właściciel galerii Trzy Korony Stanisław Kosoń

To była nagła śmierć. Ta tragedia rozegrała się na autostradzie A4, w okolicach Dębicy.

To był piątek, tuż przed godziną piętnastą, kiedy dyżurny dębickiej komendy Policji otrzymał informację o wypadku na autostradzie A4 w Paszczynie koło Dębicy. Samochód nagle zjechał z pasa i uderzył w bariery. Auto prowadził 57-letni mężczyzna. Mimo prób reanimacji nie udało się go uratować.

Komunikat o tragicznym wypadku został opublikowany na stronie wojewódzkiej komendy w Rzeszowie. Okazało się, że za suchą policyjną notatką kryje się śmierć Stanisława Kosonia, znanego przedsiębiorcy  z Podkarpacia, prezesa Grupy Kapitałowej CD Locum, do której należy między innymi sądecka Galeria Trzy Korony. O śmierci przedsiębiorcy poinformował serwis Ekspres Jarosławski.

Czytaj też Mówią o niej „ta czarna, ta uśmiechnięta”… a Patrycja nosi w sobie śmierć

Dlaczego doszło do tej tragedii? Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca zasłabł za kierownicą - mówi Ewelina Wrona z biura prasowego rzeszowskiej policji.

Jaka była przyczyna nagłej śmierci, odpowiedź na to pytanie będzie możliwe po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Stanisław Kosoń prowadził biznes z rozmachem. Do Grupy Kapitałowej CD Locum należy nie tylko sądecka, galeria. To także centra handlowe w Dębicy, Mielcu i Jarosławiu.([email protected] ) fot. BOS, UM Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu