Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
21/07/2021 - 14:50

Nie żyje Kamil Traczyk. 30-latek sędziował mecze piłkarskie w naszym regionie

Zmarł 30-letni sędzia piłkarski Kamil Traczyk. Reprezentował Podhalański Podokręg Piłki Nożnej, pojawiał się jednak również na boiskach naszego regionu. Sędziował m.in. mecze IV ligi i Klasy Okręgowej.

Świat lokalnego sportu jest po raz kolejny w żałobie. Smutne wieści napłynęły z terenu Podhala. W wieku 30 lat zmarł sędzia piłkarski Kamil Traczyk. Poinformowało o tym  Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Swoją przygodę z piłką nożną zaczynał w klubie LKS Jordanów. Jego barwy reprezentował do wieku juniora. Potem postanowił zamienić strój piłkarski na sędziowski i zostać arbitrem. Prowadził mecze IV ligi, jako asystent pojawiał się również na boiskach III-ligowych.

Łącznie, z gwizdkiem w ręku wystąpił w ponad 500 spotkaniach. Swoją przygodę przerwał w 2017 roku, wyjeżdżając za granicę. Na stadionach naszego regionu pojawiał się przy okazji meczów IV ligi i Klasy Okręgowej. Zmarł po ciężkiej chorobie. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Kolegium sędziów Nowy Targ)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021