Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
12/04/2021 - 12:10

Zbigniew Grygowicz nie żyje. Były wieloletni radny Gorlic zmarł w wieku 76 lat

W wieku 76 lat zmarł Zbigniew Grygowicz. W latach 1998-2014 był radnym Rady Miasta Gorlice. Dał się poznać, jako człowiek bardzo zaangażowany w życie regionu.

Zbigniew Grygowicz urodził się 10 marca 1945 roku. Posiadał wykształcenie wyższe techniczne. Był absolwentem Politechniki Krakowskiej, ukończył studia podyplomowe na AGH w Krakowie, Akademię Rolniczą w Krakowie i Organizację Usług w Rolnictwie.

Przeczytaj również: Nie żyje Aleksander Giertler. W przeszłości kierował sądecką piłką nożną

Był radnym Rady Miasta Gorlice trzech kadencji w latach 1998-2014. Należał do SLD i pełnił funkcję przewodniczący koła oraz członka władz wojewódzkich tej partii. Był także przewodniczącym miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Został odznaczony m.in. srebrnym krzyżem zasługi. Bardzo lubił sport.

Zobacz także: Ostatnia droga Andrzeja Krupczyńskiego: „Ten dzień jest tak pogodny jak on”

- Pogrążonej w smutku rodzinie i bliskim szczere kondolencje składają: Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, Przewodniczący Rady Miasta Robert Ryndak, Radni Rady Miasta Gorlice oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gorlicach – czytamy na stronie Urzędu Miasta Gorlice. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: zdjęcie ilustracyjne, Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020