Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
15/04/2019 - 14:45

Nie żyje 52-latek. Śledczy ustalają czy doszło do zabójstwa

Na jednej z posesji w Barcicach znaleźli zwłoki 52-letniego mieszkańca. Śledczy ustalają, jak zginął. Niewykluczone, że doszło do zabójstwa albo nieumyślnego spowodowania śmierci.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu ustala, jak doszło do tragedii w Barcicach. Przypomnijmy. W piątek 12 kwietnia na jednej z posesji znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny. Wśród mieszkańców rozeszła się plotka, że mogło dojść do zabójstwa. Jak na razie śledczy nie potwierdzają tych informacji.

- Policja pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny w miejscu, w którym znalezione zostały zwłoki mężczyzny. W tej chwili oczekujemy na materiały z policji. Na pewno będzie zlecona sekcja zwłok, którą przeprowadzi Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyniki badań dadzą odpowiedź na pytania, jaki był mechanizm ewentualnych obrażeń oraz jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci – wyjaśnia Jarosław Łukacz, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.

Zobacz też Zwłoki 52-latka na jednej z posesji. Czy w Barcicach doszło do zabójstwa?

Śledczy nie wykluczają, że  w Barcicach mogło dojść do zabójstwa albo nieumyślnego spowodowania śmierci. Wszelkie wątpliwości rozwieją wyniki sekcji zwłok.

Skontaktowaliśmy się z sołtysem Barcic – Tomaszem Koszkulem, ale nie chciał komentować tej sprawy. Jak udało nam się dowiedzieć, 52-letni mężczyzna, którego zwłoki zostały znalezione na jednej z posesji, był kawalerem.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Styczniowy miesięcznik "Sądeczanin"