Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
30/12/2020 - 08:25

Nawojowa: ostatnia sesja w tym roku nie o przyszłym budżecie, ale o tegorocznym

Radni gmin w tym tygodniu debatują głównie nad uchwaleniem budżetu na przyszły rok. W Nawojowej mają to już za sobą, o czym więc będą dyskutować radni?

Fot. Sądeczanin

Czytaj również: Miejskie standardy w gminie Nawojowa. Czy nadanie ulicom nazw zdało egzamin?

W gminie Nawojowa ostatnią sesję w roku zaplanowano na 30 grudnia 2020 roku. Radni „spotkają się” o godzinie 9:00 online. Mieszkańcy, którzy będą oglądać transmisję z sesji dowiedzą się najpierw co od czasu poprzedniego spotkania udało się zrobić w gminie i usłyszą raport z działalności wójta, Stanisława Kiełbasy.

Nad czym będą debatować radni? Na początku nad zmianą budżetu gminy na rok 2020 i nad wydatkami, które nie wygasają z upływem roku budżetowego. Kolejnym punktem obrad ma być podjęcie uchwały w sprawie założenia cmentarza komunalnego na terenie gminy Nawojowa. Ostatnim punktem dyskusji będą interpelacje, zapytania i wystąpienia radnych.

Rada gminy uchwaliła już budżet Nawojowej na rok 2021 podczas poprzedniej sesji. Czytaj więcej o budżecie gminy Nawojowa: Szukanie oszczędności i mniej inwestycji. Tak zapowiada się rok 2021.Dziękujemy za przesłanie błędu