Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
03/11/2020 - 07:00

Natalia z Sącza zmiotła z ringu rywalkę w bitwie na głosy w The Voice of Poland

Podczas przesłuchań w ciemno zafundowała jurorom kosmos, teraz była agresywna i drapieżna. Natalia Szczypuła z Nowego Sącza poszła jak burza w kolejnej odsłonie telewizyjnego show The Voice of Poland. Tym razem musiała stoczyć walkę na muzycznym ringu z równie uzdolnioną konkurentką. Wygrała.

Jurorzy programu nie mieli wątpliwości. Natalia Szczypuła była po prostu lepsza. To ona wygrała bitwę na głosy w kolejnej odsłonie The Voice of Poland i przeszła do kolejnego etapu telewizyjnego talent show.

Bitwa na głosy to szczególnie trudny etap w muzycznej rywalizacji. Trzeba zaśpiewać ten sam utwór w duecie ze swoim rywalem. Natalia Szczypuła musiała się zmierzyć ze znakomitą Violettą  Dzigman w utworze Jamesa Browna „It's A Man's Man's Man's World.”

Czytaj też Czy zostanie gwiazdą? Mateusz z Sącza poszedł po szansę na sukces do telewizji

Jurorzy duetem byli zachwyceni. -To było wybitne wykonanie. Dokładność waszych dwugłosów i motywów, które sobie przygotowałyście, była precyzyjna jak od skalpela. Byłyście agresywne, drapieżne, ale bardzo przyjemne w odbiorze- komentowali występ Tomson i Baron z zespołu Afromental. To waśnie w ich drużynie znalazły się obydwie wokalistki. 

To był dla jurorów trudny wybór, ale ostatecznie postawili na Natalię. Uznali, że była lepsza. Szczypuła pokazała klasę i na swoim Facebooku po programie chwaliła swoją rywalkę.

- Choć znałyśmy się krótko, to czułam, że odnalazłam moją bratnią duszę. Możliwość zaśpiewania z nią była dla mnie ogromnym zaszczytem. Jej głos jest nie z tej ziemi. Cała ona jest muzyką, zachwyca każdym dźwiękiem.  

Kochani! Przepełnia mnie jednocześnie wielka radość i ogromy smutek. Nie mogę uwierzyć, nie mogę pojąć, że Violi nie ma...

Opublikowany przez Natalia Szczypuła Music Niedziela, 1 listopada 2020

Ale to Natalia pozostaje w grze. Już pierwszej  odsłonie programu, podczas tak zwanych przesłuchań w ciemno, poszła jak burza. Swoim wykonaniem utworu „Beautiful Trauma” z  repertuaru Pink zachwyciła Michała Szpaka.

Czytaj też Natalia z Nowego Sącza zafundowała kosmos jurorom z The Voice of Poland

 -Zafundowałaś nam kosmos tym, w jaki sposób posługujesz się wokalem. Znakomity warsztat, pięknie postawione dźwięk. Ten głos nie jest zmanierowany. To jest fantastyczne - mówił Szpak.

Pochodzącą z Nowego Sącza wokalistkę, która teraz mieszka we Wrocławiu, czeka kolejny etap rywalizacji. W drodze po sukces zmierzy się z nokautami. Jurorzy zdecydują kto trafi do odcinków programu emitowanych na żywo. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu