Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
14/01/2021 - 18:40

Nasz bałwankowy konkurs ruszył z kopyta. Sądeczanie mają fantazję! [ZDJĘCIA

Tęsknota za prawdziwą zimą i zabawą na śniegu musiała być ogromna, skoro zaraz po ogłoszeniu naszego bałwankowego konkursu do naszej redakcji zaczęły napływać fotki białych, sympatycznych stworów lepionych z fantazją. Pokazujemy zatem naszą pierwszą „kolekcję”.

Wielki, składający się z trzech ogromnych, śnieżnych kul bałwan z uśmiechem na twarzy wita gości hotelu i mieszkańców osiedla zlokalizowanego przy ulicy 1. Brygady w Nowym Sączu. Z relacji przechodniów, którzy chodzą tamtędy na spacery wynika, że popołudniu jeszcze go nie było. To oznacza, że ktoś musiał ulepić go późnym wieczorem.

Zaciekawieni losem śnieżnego bałwana otulonego ciepłym szalikiem zapytaliśmy pracownika hotelu o to czy wie, kto go ulepił. – Jak tylko spadł dziś śnieg pracownicy hotelu wpadli na pomysł, żeby ulepić największego bałwana na Sądecczyźnie. Nie sądziliśmy, że zainteresowanie nim będzie tak duże. Dzieci nie mogą przejść obok niego obojętnie – każde chce zrobić sobie z nim zdjęcie – relacjonuje jeden z pracowników.

Czytaj też: Nasz superkonkurs. I znowu lepimy największego bałwana Sądecczyzny! [ZDJĘCIA]

Jakie zdjęcia jeszcze do nas trafiły?  Zobacz na następnej stronie kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu