Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
23/07/2022 - 18:20

Nastolatek stracił rękę, potrącił go pociąg. Jak to się stało?

W Zebrzydowicach w powiecie wadowickim nastolatek stracił rękę na torach. Do tragedii doszło na trasie Zakopane-Kraków. Jak to się stało? Policja właśnie ustala.

Nastolatek stracił rękę, potrącił go pociąg. Jak to się stało?

- W Zebrzydowicach w powiecie wadowickim około godziny 7.30 maszynista zobaczył leżącego na torach chłopaka. 18-latek stracił rękę i w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala – mówi Sądeczaninowi członek zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

- Policjanci ustalają teraz okoliczności i przyczyny zdarzenia – dodaje policjant. Na tę chwilę jedno jest pewne - nastolatek jest właśnie z Zebrzydowic.

Zobacz też: Wybuchła butla z gazem, zginął 90-latek. Strażacy szukają kolejnych ofiar

Ruch na trasie kolejowej Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona – Leńcze był wstrzymany na dwie godziny. Kolej zorganizowała dla pasażerów komunikację zastępczą. Chłopak przetransportowany został śmigłowcem do centrum urazowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nie wiadomo czy jest przytomny i kiedy będzie można poznać jego wersję wydarzeń i na ile będzie ona wiarygodna biorąc pod uwagę traumę, którą przeżyła ofiara. Nie wiadomo też na tę chwilę, czy poszkodowany w chwili wypadku był trzeźwy. To też będą musieli ustalić lekarze. ([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info)







Dziękujemy za przesłanie błędu