Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
06/07/2020 - 10:50

Najpiękniejsza Gmina Małopolski: Łącko i Gródek walczą o 15 tysięcy złotych

Dzięki imponującej przewadze głosów Gródek nad Dunajcem i Łącko wygrały eliminacje. Teraz reprezentują Sądecczyznę w wielkim finale. Głosować można przez 3 tygodnie.

Rozpoczęliśmy finałową walkę o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020! Od poniedziałku 29 czerwca przez trzy tygodnie (do niedzieli 19 lipca) mieszkańcy naszego regionu będą mogli głosować w konkursie.

W wielkim finale walczy 16 gmin, które w 8 głosowaniach eliminacyjnych zdobyły największą ilość głosów. Są to: Ochotnica Dolna, Zawoja, Bystra-Sidzina, Lipnica Wielka, Skrzyszów, Pcim, Borzęcin, Gdów, Wielka Wieś, Gromnik, Siepraw, Łapanów, Gołcza, Trzyciąż, Łącko i Gródek nad Dunajcem.

Czytaj też: Najpiękniejsza Gmina Małopolski: Łącko i Gródek w wielkim finale!

Trzy najlepsze gminy otrzymają tytuł, okolicznościową statuetkę, dyplom oraz darmową kampanię reklamową na łamach portalu mjakmalopolska.pl, a także w mediach społecznościowych.

  • I miejsce – wartość 15 tysięcy złotych – jeden rok
  • II miejsce – wartość 5 tysięcy złotych – pół roku
  • III miejsce – wartość dwa tysiące złotych – kwartał

Jest o co walczyć! Głosować można wiele razy, jednak nie częściej niż raz na 24 godziny. Oddanie głosu nie wymaga rejestracji i jest darmowe. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole, klikając w ten link. Zachęcamy do wsparcia Łącka i Gródka nad Dunajcem. Mamy szansę wygrać plebiscyt na Najpiękniejszą Gminę Małopolski!

k.kos@sadeczanin.info, fot. Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu