Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
04/12/2022 - 15:10

Na trzy dni zamykają kolejną sądecką drogę. Którędy wytyczyli objazdy

Remonty w Nowym Sączu, remonty w powiecie. Kierowcy zgrzytają zębami bo skazani są na objazdy. Tymczasem szykuje się kolejne utrudnienie. Drogowcy rozłożą się na trasie powiatowej na odcinku od Kotowa do Polan.

To prawdziwa remontowa ofensywa. Jedne drogi już mają nowe nawierzchnię, inne już są na liście do remontu. Jezdnie w powiecie modernizuje się na potęgę. Koszt zaplanowanych i wykonanych inwestycji to w sumie kilkadziesiąt milionów złotych.

czytaj też Jak nie sądeckie dziury, to wykopy. Co planują, co budują, co już skończyli

I znowu na dwa dni zamykają drogę

Na liście remontowanych dróg jest między innymi powiatówka na trasie od Kotowa do  Polan. - Budowlańcy wymieniają oraz wzmacniają podbudowę. Kładą też  nowe warstwy bitumiczne, robią pobocza oraz remontują  przepusty – informuje powiatowy zarząd dróg.  

Żeby było lepiej, najpierw kierowcy muszą trochę pocierpieć. Jezdnia zostanie zamknięta w Łabowej i Kotowie na trzy dni, od 13 do  15 grudnia,  w godzinach od siódmej do osiemnastej.

czytaj też Centrum sportu na hektarach pod Sączem. Wielka hala ze strzelnicą już gotowa [WIDEO][ZDJĘCIA]

Którędy pojechać?

Objazd zamkniętego odcinka zostanie wytyczony drogą powiatową nr 1578 K Kotów – Polany, DK nr 75 Nowy Sącz – Krzyżówka, DW nr 981 Grybów – Krzyżówka. ([email protected]) fot .jmDziękujemy za przesłanie błędu