Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
09/04/2018 - 08:00

Na Sądeckie Targi Ogrodnicze autobusy MPK dowiozą Cię za darmo i jeszcze jest nagroda do wygrania

Jeśli jeszcze nie wiecie jak spędzić weekend 14-15 kwietnia zapraszamy Was na Starą Sandecję do serca Nowego Sącza i Sądecczyzny na Sadeckie Targi Ogrodnicze. Jeśli zastanawiacie się, czy to aby nie za daleko na spacer – nasz partner, czyli Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne ma dla Was niespodziankę.

Zobacz też: Sądeckie Targi Ogrodnicze! Zapraszamy w weekend 14-15 kwietnia do serca Sądecczyzny

Mamy dla mieszkańców Sądecczyzny 200 biletów rodzinnych. Bilety te umożliwią bezpłatny dojazd w ciągu jednego dnia komunikacją miejską na Sądeckie Targi Ogrodnicze  dwóm osobom dorosłym i trójce dzieci . Bilety będą ważne w jedynie w dniach 14 i 15 kwietnia. Można je odebrać w punktach obsługi klienta przy ul. Piotra Skargi oraz przy ul. Kolejowej w tymczasowym punkcie funkcjonującym przy dworcu głównym PKP. Ważne - trzeba podać hasło: Sądeckie Targi Ogrodnicze. 

Zobacz też: Ogród i działka od strony technicznej. Musi być bezpiecznie a więcej dowiesz się na Sądeckich Targach Ogrodniczych

Ale na tym nie koniec. Osoby, które przyjadą na targi korzystając z tych biletów mają szansę wzięcia udziału w losowaniu cennej nagrody ufundowanej przez MPK w Nowym Sączu. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przybycie na targi oraz zarejestrowanie biletu na stoisku Sądeczanina a samo losowanie odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia w drugi dzień naszej imprezy.

Co można wygrać? Nagroda jest wyjątkowa atrakcyjna i będzie świetnym elementem wiosenno - letniego wypoczynku. Jest to zestaw, w skład którego wchodzi: hulajnoga elektryczna, torba miejska oraz kamera z adapterem do nurkowania. Już czekają na szczęśliwców w siedzibie MPK a bilety są do odbioru od poniedziałku 9 kwietnia.  

Zobacz też: Natury nie oszukasz: jak ogród, to tylko pod jej dyktando. Na Sądeckich Targach Ogrodniczych dowiesz się więcej

Przy okazji przypomnijmy raz jeszcze. Na Sądeckie Targi Ogrodnicze zapraszamy wszystkich zainteresowanych racjonalnym i przy okazji modnym a przede wszystkim funkcjonalnym urządzeniem terenów zielonych. Miłośników żywności ekologicznej, naturalnych kosmetyków i entuzjastów ekologicznych rozwiązań w domu i ogrodzie. Targi odbędą się dniach 14-15 kwietnia na Starej Sandecji w Nowym Sączu a my już niebawem zaprezentujemy Wam pełną listę naszych wystawców i gości.

Patronat nad targami, które odbędą w godzinach od 9.00 do 17.00 objęli Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego, Piotr Ćwik Wojewoda Małopolski, Ryszard Nowak Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Marek Pławiak Starosta Nowosądecki.

ES [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu