Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
14/08/2012 - 19:12

Mokra Wieś: Traktorzysta zginął przygnieciony ciągnikiem

We wtorek (14 sierpnia) w miejscowości Mokra Wieś (gmina Podegrodzie) ciągnik rolniczy przygniótł traktorzystę. Kierujący nim 45-letni mieszkaniec tej miejscowości poniósł śmierć.
Do tragedii doszło po godz.16. Na miejsce zdarzenia pojechały straż pożarna (ratownicy z JRG nr 2 z Nowego Sącza, druhowie OSP z Mokrej Wsi, Podegrodzia), policja i pogotowie ratunkowe.
- Dzisiaj (14 sierpnia), około godz. 16.30 w Mokrej Wsi, podczas wykonywania pracy na polu doszło do nieszczęśliwego wypadku – powiedział naszemu portalowi st. sierż. Justyna Basiaga z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Policji w Nowym Sączu. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni mieszkaniec Mokrej Wsi kierując ciągnikiem rolniczym ursus z nieustalonych na razie przyczyn doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Kierujący traktorem poniósł śmierć na miejscu.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna został przez ciągnik przygnieciony. Na miejscu tragedii pracowali sądeccy policjanci. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane. Postępowanie w tej sprawie prowadzić będą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Starym Sączu.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu