Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
21/07/2019 - 15:45

Minął rok od wypadku w Krużlowej. Czy uda się rozwiązać kryminalną zagadkę?

Czy uda się ustalić, który z bliźniaków kierował po pijaku samochodem i spowodował śmiertelny wypadek w Krużlowej? Jest szansa, że wkrótce uda się rozwiązać jedną z największych kryminalnych zagadek.

Minął już rok od tragicznego wypadku w Krużlowej Niżnej, do którego doszło 25 czerwca 2018 roku. Przypomnijmy. Samochód marki Audi A6, którym podróżowały trzy młode osoby – 18-latka z Wojnarowej i bliźniacy z Krużlowej, nagle zjechał z drogi, dachował i zatrzymał się na polu. Niestety stan poszkodowanej kobiety był tak poważny, że jej życia nie udało się uratować. Mimo reanimacji zginęła na miejscu. Zaraz po wypadku jeden z bliźniaków uciekł, ale policjanci bardzo szybko go odnaleźli. Jak się później okazało, obaj bracia byli pijani, a jeden z nich prowadził samochód. Niestety wciąż nie wiadomo który.  Żaden nie chce się przyznać do winy.

Zobacz też 18-latka nie żyje. Bliźniacy są na wolności. Wciąż nie wiadomo, kto kierował

Dla śledczych jest to jedna z najtrudniejszych spraw, z którymi przyszło im zmierzyć się do tej pory. Dlaczego? Bracia są bliźniakami jednojajowymi i mają ten sam kod genetyczny. Obaj obecnie są na wolności.

W ostatnich dniach znów pojawiła się nadzieja, że uda się rozwiązać kryminalną zagadkę. Pomoc zaoferowali pracownicy jednego z Zakładów Medycyny Sądowej. Wyrazili oni chęć opiniowania w tej sprawie wykorzystując jedną z najnowocześniejszych technik w Polsce. Prokuratura w rozmowie z naszym portalem zapowiedziała, że skorzysta z tej możliwości. Czy uda się rozwiązać jedną z największych kryminalnych zagadek? Dowiemy się już wkrótce.  

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz/ KMP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu