Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
03/08/2017 - 05:15

Mieszkańcy osiedla Kaduk skarżą się na chodnik przy ulicy Grottgera

Na tej ulicy chodnik znajduje się tylko po jednej stronie drogi, zresztą ma nawierzchnię w fatalnym stanie. Czy da się coś z tym zrobić - zastanawiają się mieszkańcy osiedla, którzy zgłosili się do nas z prośbą o interwencję.

- To jest niewyobrażalne, że miejsce od którego kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się komenda policji, jest w tak zaniedbanym stanie. Po prostu nie da się tędy przejść w deszczowe dni, mnóstwo kałuż, nierówności, jak to w ogóle wygląda? To jest skandal, nie bójmy się tego słowa - powiedział nam pan Bogusław, mieszkaniec osiedla. 

Aspekt wizerunkowy jest drugoplanowy, jeśli postaramy się zbadać sprawę z perspektywy matki z małym dzieckiem.

- Jak ja mam tędy przejechać wózkiem z dzieckiem? To jest niemożliwe i trzeba przemieszczać się po ulicy, bo z drugiej strony jezdni chodnika nie ma. To się w głowie nie mieści. Mieszkańcy tej okolicy parkują swoje samochody przy chodniku, bardzo wyniszczonym i nie nadającym się do przechodzenia. Trzeba więc iść niemal środkiem jezdni, ale czy to jest bezpieczne? Oczywiście, że nie! Trzeba ten chodnik jak najszybciej naprawić - wyjaśniła zdenerwowana pani Maria.

Rzeczywiście jakość chodnika pozostawia wiele do życzenia. Zajmiemy się tą sprawą na prośbę mieszkańców.

Michał Śmierciak ([email protected])

Chodnik na ulicy Grottgera wymaga natychmiastowej interwencji!
Rozsypujące się płytki chodnikowe przy ulicy Grottgera. Czy da się coś z tym zrobić?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)