Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 25 listopada. Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
16/05/2020 - 19:40

Miesięcznik i kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA" do czytania w internecie

Miesięcznik "Sądeczanin" oraz kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA" możesz od teraz zamówić w internecie. Dostępne są również archiwalne numery miesięcznika i kwartalnika, tak w formie e-wydania, jak i w wersji PDF. Dzięki temu czytać można nas wszędzie, tak w Nowym Sączu jak i w Nowym Jorku.

Mieszkasz daleko, a chcesz być na bieżąco z tym, co na Sądecczyźnie najważniejsze? Mieszkasz blisko, ale w twoim sklepie ich nie sprzedają? Korzystaj z e-wydań miesięcznika i kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA". Wszystkie roczniki, cała historia i wszystkie historie. Na wyciągnięcie ręki. W każdej chwili.

KLIKNIJ: E-WYDANIA MIESIĘCZNIKA SĄDECZANIN i KWARTALNIKA "SĄDECZANIN HISTORIA"

Tutaj możesz zamówić również prenumeratę miesięcznika "Sądeczanin" i naszego kwartalnika historycznego, również w wersji PDF. Prenumeratę można zacząć w dowolnym momencie, od aktualnego wydania. Wszystkie opcje dostępne są po zalogowaniu. Zachęcamy do skorzystania z e-wydań, PDF-ów, to najszybszy sposób by cieszyć się kontaktem z Sądecczyzną i sprawami, którymi żyje.

Miesięcznik i kwartalnik w papierowym wydaniu, a także prenumeratę miesięcznika można zamówić mailowo : [email protected] oraz telefonicznie 18 475 16 31. Chciałbyś kupić majowe wydanie miesięcznika #zostającwdomu, wpłać 5 zł  na konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podaj imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona.  

Chcesz kupić miesięcznik stacjonarnie? Na terenie Nowego Sącza gazeta jest dostępna w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu