sadeczanin.info

Miasto rusza z programem dotyczącym wymiany pieców pozaklasowych. Można się będzie starać o dofinansowanie!
Nowy Sącz na przestrzeni kilku ostatnich lat prowadzi totalną walkę ze smogiem czyli tzw. niską emisją w mieście. Najtrudniej w Nowym Sączu i kotlinie sądeckiej jest jesienią i zimą, kiedy trwa sezon grzewczy. W ciągu tego okresu czasu udało się zmniejszyć w Nowym Sączu liczbę dni smogowych. Duża część mieszkańców, wymieniła w domu źródło ogrzewania. Zlikwidowała piec bezklasowy i zastąpiła go ekologicznym źródłem energii. Teraz o to mogą pokusić się jeszcze ci mieszkańcy, którzy do tej pory tego nie zrobili.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone