Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
31/08/2022 - 12:25

Miasteczko Biegowe w Piwnicznej już powstaje! Festiwal coraz bliżej [ZDJĘCIA]

Pora na końcowe odliczanie. 13. Festiwal Biegowy rozpocznie się 9 września. Przygotowanie Miasteczka Biegowego w Piwnicznej-Zdrój już trwa. To właśnie ono wkrótce ugości tysiące osób z całej Polski. To będzie kolejne wielkie święto!

Pora na 13. Festiwal Biegowy

13. Festiwal Biegowy zbliża się wielkimi krokami. Do jego rozpoczęcia pozostał nieco ponad tydzień. Od 9 do 11 września tysiące biegaczy z całej Polski będzie ponownie rywalizowało w Piwnicznej-Zdrój.  Jak zawsze będą to niezapomniane chwile.

Festiwal łączy pokolenia i przyciąga tysiące biegaczy z całej Polski (a nawet świata). Oferta jest tak szeroka, że tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizować możemy w biegach krótkich oraz bardzo długich np. na królewskim dystansie 100 km. Więcej informacji na temat imprezy, biegów oraz towarzyszących jej wydarzeń znajduje się TUTAJ.

Miasteczko Biegowe już powstaje

Podobnie jak przed rokiem, zawodników, kibiców oraz każdego, kto tego dnia pojawi się na Festiwalu, ugości Miasteczko Biegowe. Prace związane z jego przygotowaniem już się rozpoczęły. Rozkładane są namioty, szykowany jest teren i wykonywane inne niezbędne prace porządkowe. Dzieje się!

Ostatnie odliczanie do rozpoczęcia 13. Festiwalu Biegowego już się rozpoczęło. Kto raz weźmie w nim udział, z wielką chęcią wraca tutaj co roku. Do zobaczenia za kilka dni w Piwnicznej! ([email protected], fot.: MP)

W Piwnicznej powstaje Miasteczko Biegowe
Trwa przygotowanie Miasteczka Biegowego w Piwnicznej-Zdrój. Prace już się rozpoczęły.
Dziękujemy za przesłanie błędu