Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
12/09/2022 - 14:50

Miał myśli samobójcze i nie było go w domu. Służby postawione na równe nogi [ZDJĘCIA]

Sobotniego popołudnia na nogi zostały postawione okoliczne służby. Wszystko dlatego, że 44-latek, który miał mieć myśli samobójcze oddalił się od domu w Muszynce. Rozpoczęły się zatem gorączkowe poszukiwania. Trwały do niedzieli...

Poszukiwania w Muszynce

W miniony weekend po raz kolejny w naszym regionie odbywały się poszukiwania zaginionej osoby. Wszystko rozpoczęło się sobotniego popołudnia w Muszynce, kiedy w stan gotowości postawione zostały wszystkie służby.

Zaginionym okazał się być 44-latek. Z informacji, które przekazał nam dyżurny sądeckiej straży wynika, że chciał popełnić samobójstwo. - Nasza jednostka została zadysponowana do pomocy policji w otwarciu drzwi w budynku mieszkalnym – czytamy z kolei na stronie OSP Muszynka.

Zaginiony cały i zdrowy

Kiedy okazało się, że nie ma go w środku, rozpoczęły się poszukiwania. – Przeszukane zostały okoliczne tereny, miejsca w których mógł przebywać oraz masywy leśne – informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu

Akcja zakończyła się dopiero w niedzielę po godzinie 10. Właśnie wtedy 44-latek powrócił cały i zdrowy do domu. Na szczęście w tym przypadku wszystko dobrze się skończyło. W poszukiwaniach brali udział strażacy z PSP, druhowie z OSP Muszynka, OSP Tylicz, OSP Mochnaczka Wyżna i OSP Mochnaczka Niżna, Grupa Krynicka GOPR oraz policja. ([email protected], fot.: OSP Muszynka)

Poszukiwania w Muszynce
Sobotniego popołudnia rozpoczęły się poszukiwania 44-latka. Trwały do niedzieli.
Dziękujemy za przesłanie błędu