Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
26/05/2021 - 16:55

Mamy są najlepsze w przytulaniu! Przedszkolaki zdradzają sekrety swoich mam

"Jesteś mamo skarbem mym, kocham Ciebie z całych sił. Jesteś wszystkim tym co mam, wszystko Tobie jednej dam" - śpiewają bez nutki fałszu przedszkolaki. Szczerze odpowiadają też na pytania dotyczące swoich mam. Co mamy potrafią robić najlepiej? Poznajcie ich największe sekrety.

O tym, że nasze mamy mają w sobie coś z superbohaterek przekonujemy się każdego dnia. Ale 26 maja to szczególny dzień, kiedy nie możemy zapomnieć o tej, która kocha nas zawsze i to miłością bezwarunkową. Kwiatki, prezenty, laurki i piękne słowa - tym w Dzień Matki obdarowujemy nasze mamy, pamiętają o tym również wychowankowie Przedszkola Galicyjskiego. 

Zaprosiliśmy szczerych przedszkolaków przed kamerę, aby poznać sekrety ich mam. Wiemy już co mamy potrafią robić najlepiej i czemu są superbohaterkami. Przedszkolaki doceniają przede wszystkim kulinarne zdolności swoich mam. Imponujące dla dzieci wydaje się nie tylko przygotowanie śniadania czy obiadu dla głodnego przedszkolaka, ale również upieczenie ciasteczek, usmażenie naleśników oraz... ugotowanie pierogów.

A kiedy mamy odkładają na bok swoje kulinarne zdolności mogą zająć się zabawą. Puzzle, klocki, chowanego, berek - mamy potrafią bawić się we wszystko. A jakie są nasze mamy? Przedszkolaki poradziły sobie z odpowiedzią na każde pytanie. Wszystkie odpowiedzi można usłyszeć w materiale wideo. Dzieci miały również do przekazania swoim rodzicom bardzo ważną wiadomość. Sprawdźcie koniecznie i nie zapomnijcie powiedzieć tego samego swojej mamie. ([email protected], wideo: Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu