Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
21/05/2015 - 15:26

Małgorzata Belska o kibicach Sandecji i naszym portalu

Małgorzata Belska z Nowego Sącza przysłała mejla, odnoszącego się do dzisiejszego artykułu o kontrowersyjnym klipie kibiców Sandecji.
Poniżej treść korespondencji.

**
Szanowni Państwo;

Pozwalam sobie na skierowanie prośby pod wszystkie możliwe adresy mailowe, które można znaleźć na Waszej stronie.
Sprawa dotyczy Waszego artykułu:

http://archiwum.sadeczanin.info/wiadomosci,5/kontrowersyjne-wideo-kibicow-sandecji-przekroczyli-granice,72561#.VV2-bPmvGUk


Jestem oburzona faktem rozpowszechniania tego typu treści (treści, które zawarte są w podlinkowanym filmie)!

Rozumiem, że nie czujecie się Państwo zobligowani do reakcji na anonimowe wpisy internautów w ramach umieszczanych komentarzy, ale zlitujcie się!

Wszystko co umieszczacie w Waszym Portalu dzieje się za Waszym przyzwoleniem. Miejcie choć odrobinę społecznej odwagi powiedzenia NIE dla postaw prezentowanych w filmie Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

W jakim celu rozpowszechniacie tego typu filmik? Dla sensacji? Brawo – Udało się! Mnie osobiście oburzyliście brakiem obrony postaw promujących dobro i pokój! Niejedna osoba zapewne teraz się szczerze zaśmieje i pomyśli “o czym ta kobieta pisze?”. Piszę o tym czego brakuje nam w otaczającej nas rzeczywistości, zarówno mikro, jak i makro. Wystarczyło nie umieszczać tego materiału.

Jeden z internautów pisze o Prawach Dziecka. Podpisuję się rękami i nogami pod tym co ten ktoś napisał.

Bierzcie odpowiedzialność za to co piszecie. Proszę!
Internet to miejsce nie tylko dla dorosłych, poukładanych życiowo, społecznie i światopoglądowo ludzi.

To miejsce, gdzie często “błąkają” się dzieci! Mamy prawo je bronić i chronić przed takim przekazem! Mamy nie tylko prawo ale przede wszystkim OBOWIĄZEK!

Dajmy dzieciom szansę na spokojne poznawanie świata. Wystarczy im to z czym mają na co dzień do czynienia. Wiem, że nie uchronimy przed złem. Ale nie promujmy go!

Bardzo proszę, abyście nie umieszczali tego typu przekazu w Waszym Portalu.

Mam nadzieję, że moja prośba spotka się z Waszym zrozumieniem.

Pozdrawiam

Małgorzata Belska

**
Od redakcji:

Autorka jest ekonomistką z wykształcenia, jej pasją jest pływanie; prezes Miejskiego Klubu Sportowego STP Nowy Sącz (dawniej: Sądeckie Towarzystwo Pływackie), pracuje z dziećmi i młodzieżą. W ostatnich wyborach samorządowych kandydowała bez powodzenia do Sejmiku wojewódzkiego z listy Solidarnej Polski.

fot. profil M. Belskiej w facebooku
Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)