Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
21/12/2023 - 11:50

Makabryczne odkrycie przed samymi świętami. Gdy go znaleźli było już za późno

Jak zginął? Czy to był nieszczęśliwy wypadek, zabójstwo czy samobójstwo? Jak na razie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności śmierci 43-letniego mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w potoku w Strzeszynie koło Gorlic.

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę, w godzinach popołudniowych, w Strzeszynie - małej wiosce położonej w gminie Biecz. W przepływającym przez tę miejscowość potoku, mieszkańcy znaleźli zwłoki mężczyzny. O całym zdarzeniu natychmiast poinformowali służby ratunkowe, które po krótkiej chwili zjawiły się na miejscu. 

Zobacz też Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w centrum Krynicy. Nie żyje kobieta

Strażacy wyciągnęli nieszczęśnika z wody. Jak informuje portal Halo Gorlice, było to ciało 43-letniego mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin wykonywali czynności dochodzeniowe i zabezpieczali wszelkie ślady. Śledczy zabezpieczyli również ciało mężczyzny. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, której wyniki pomogą ustalić przyczyny śmierci 43-latka. ([email protected] Fot. Ilustracyjna JM)Dziękujemy za przesłanie błędu