Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
14/07/2020 - 07:55

Majka Jeżowska porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka. W sieci zawrzało

Zaraz po tym jak okazało się, że Andrzej Duda wygrał wybory z Rafałem Trzaskowskim, różnej maści celebryci zaczęli załamywać ręce nad wynikiem demokratycznych wyborów, a niektórzy, jak pisarka Manuela Gretkowska, już zbierają się do wyprowadzki „z tego kraju”. Do chóru niezadowolonych dołączyła nasza sądecka celebrytka, która Andrzeja Dudę porównała do króla disco polo Zenka Martyniuka. W sieci zawrzało.

Niektórzy celebryci znani ze swoich antypisowskich poglądów są „załamani i wstrząśnięci” tym, że większość Polaków zdecydowała w wyborach  o reelekcji Andrzeja Dudy.

Czytaj też Duda w Nowym Sączu zmiażdżył Trzaskowskiego. Sprawdź wyniki w swoim obwodzie 

Pisarka Manuela Gretkowska zapowiedziała, że sprzedaje dom i wyjeżdża z Polski.

– Uciekałam z kraju w 1988 roku, tuż po studiach, na azyl polityczny, teraz godnie spier***am – mówiła w rozmowie z wp.pl.

Do chóru niezadowolonych dołączyła nasza sądecka celebrytka Majka Jeżowska, która Andrzeja Dudę, doktora nauk prawnych, porównała do "króla" disco polo Zenka Martyniuka.

Czytaj też Duda czy Trzaskowski. Kogo chcieli na prezydenta w sądeckim więzieniu

- Wybieraliśmy między wykładem noblowskim Olgi Tokarczuk a Sylwestrem Marzeń Zenka Martyniuka. Wygrał Zenek – napisała na Instagramie wokalistka,  znana ze śpiewania piosenek dla dzieci. W sieci zawrzało.

Bez komentarza #nocoment #wyboryprezydenckie2020

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

- Czym się różni Zenek od „ a ja wole moją mamę” ? Twórczość tych samych lotów ! Lekka , łatwa i przyjemna. A noblistka plująca na Polskę, może nie trafia w gusta Polaków?! - to jeden z wpisów, spośród tych internautów, którzy komentarzem Jeżowskiej są oburzeni.

Pani Majko, dzieli pani Polaków. Życzę więcej mądrości na przyszłość... komentuje ktoś inny.

Ale byli też tacy, którzy w swoim oburzeniu Jeżowską wsparli.

- Popieram słowa pani Majki, bardzo żałuję, że nic się nie zmieni i dalej będzie tak samo - napisała jedna z internautek.

Niektórzy próbowali tonować nastroje.

- Niestety nienawiść, brak tolerancji i próby manipulacji są po obu stronach. Żadna partia i ugrupowanie nie jest od tego wolne. Ani pan Duda ani pan Trzaskowski nie budzą mojego entuzjazmu. Obaj są sterowani przez swoje partie. Głosowałam, ale bez przekonania. My zwyczajni ludzie powinniśmy kierować się własnym rozumem, nie tym co nam wciskają media. A kulturę, poszanowanie zasad i drugiego człowieka wynosi się z domu i tego się trzymajmy.

A jak komentarz celebrytki oceniają mieszkańcy z jej rodzinnego Nowego Sącza, gdzie Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie?  

[email protected] fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu