Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
18/09/2019 - 08:45

Ludzie z pasją i piękne konie. Jest dziś adrenalina w Kamionce Wielkiej!

Pełni pasji ludzie i wielkie emocje, tak zapowiada się Sądecki Turniej jeździecki, który dziś rozgrywany jest w Kamionce Wielkiej. To kolejna impreza dla tych, którzy są fanami konnej jazdy i będą walczyć o miejsca na podium.

Ci, którzy na Sądecczyźnie kochają konie powinni koniecznie  przyjechać w niedzielę 22 września na Turniej Jeździecki do Kamionki Wielkiej, gdzie rozegra się zacięta rywalizacja o Puchar Wójta Gminy. Będą i wytrawni zawodnicy i wierni kibice dopingujący swoich faworytów.

Czytaj też Już wiadomo kto stanął na podium w Kamionce Wielkiej

Dla fanów konnej jazdy szykują się wielkie emocje, bo zapanować nad koniem, który w galopie musi pokonać przeszkodę to nie lada sztuka.

- Trzeba na to poświęcić wiele czasu i wykazać się ogromną cierpliwością.Trzeba też kochać zwierzęta i umieć z nimi współpracować - mówią zgodnie ci, którzy uprawiają jeździectwo. - To wymaga dużego wysiłku, żeby się tego nauczyć.

 

Sądecki Turniej Jeździecki w Kamionce Wielkiej  zostanie rozegrany w Ośrodku Hipoterapii i Jeździectwa Tara.  Zawodnicy zmierzą się  w trzech konkurencjach.Będzie konkurs skoków z przeszkodami na wysokości 50, 70, i 80  centymetrów.

Czytaj też: Koń to najlepszy rehabilitant na świecie! To nie żart

Impreza startuje o godzinie dziewiątej.

[email protected] fot. Jm   Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)