Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 14 listopada. Imieniny: Emila, Laury, Rogera
22/01/2019 - 19:30

Łabowa: wybory uzupełniające. Bartłomiej Sołtys radnym

Bartłomiej Sołtys został radnym w Gminie Łabowa. Marta Słaby, którą wybrano na wójta zrzekła się wywalczonego jednocześnie mandatu radnej, dlatego 20 stycznia (niedziela) odbyły się uzupełniające wybory w części miejscowości Maciejowa.

Bartłomiej Sołtys zdobył mandat radnego z części sołectwa Maciejowa (z wyłączeniem obszaru wzdłuż drogi na „Składziste”) 67, 17 procentem głosów. Jego kontrkandydatem był Łukasz Przybyłowicz. -Wszystkim Mieszkańcom Maciejowej, którzy wzięli udział w wyborach składam serdeczne podziękowania.

-Dołączam do grupy świetnych ludzi z komitetu Dla Ludzi, dla Gminy, aby wspólnie z Marta Słaby - Wójt Gminy Łabowa pracować na rzecz dobrobytu naszej gminy i oczywiście pilnować aby w planowanych inwestycjach nie zapominała o naszej Maciejowej.-napisał nowy radny na portalu społecznościowym- Łukasz Przybyłowicz dziękuję za przesłane gratulacje i zapraszam do współpracy

Bartłomiej Sołtys ma 33 lata, jest inżynierem leśnictwa, absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie. Od urodzenia mieszka w Maciejowej. 

 W wyborach kandydował z Komitetu Wyborczego Dla Ludzi, dla Gminy, z którego kandydowała też Marta Słaby. Dlatego obecnie w radzie umocniła się swoją pozycję.

(MK) fot Bartłomiej Sołys, facebook

Zródło GOV, facebook Bartłomiej Sołtys 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu